+380952771199

Наши
новости

Наші
новини

Актуальне.
События нашей компании, актуальная информация
Події нашої компанії, актуальна інформація

Ідеально чиста продукція – це можливо!

09,06,2020

Поставлено нелегке завдання – очищення гарбузового насіння! Клієнту важливо виділити елітний товар із загальної маси, що передбачає не тільки очистити продукцію від бур’янів, невиконаного насіння, а й відібрати візуально красиве насіння.

Сортування насіння за кольоровими відмінностями було виконано на фінішному етапі очищення. Сучасний фотосепаратор Taiho за рахунок своїх кольорових камер дозволяє відрізняти придатний продукт за величезною кількістю ознак. В даному випадку було застосовано тонке налаштування сепаратора: встановлено поріг відтінків елітного матеріалу та другосортного.

Фотосепарация семечек тыквы

Важливим для технолога було правильно запрограмувати машину: визначити відтінки, встановити їх поріг, тон, чистоту та світлість. Правильний алгоритм визначення дозволив досягти чистоти матеріалу 99,9% – що повністю влаштовувало клієнта. На фото видно результат сортування:
Очистка тыквенной семечки

Фактична швидкість очищення становила 1300кг/год.
Ознакомиться со стоимостью наших услуг фотосепарации, вы можете на сторінці послуг. Щоб побачити результат очищення продукції, достатньо відправити нам зразок сировини 10-15кг – це абсолютно безкоштовно!

Вернуться Повернутись

Дякуємо!

Ми з вами зв'яжемося

Спасибо!

Мы с вами свяжемся