+380952771199

Очищення
зерна

ПЕРЕЛІК
НАШИХ
ПОСЛУГ ОПИС
Очищення зерна
Описание
Опис

Очищення зерна – важливий процес, який безпосередньо впливає на вартість зерна. Якість очищення та втрати під час процесу залежать від фахівців, набутого досвіду та грамотного використання обладнання. Ми пропонуємо комплекс професійних послуг з очищення від сміттєвих домішок різних олійних та зернових культур: пшениці, ячменю, кукурудзи, сої, проса, ріпаку, гірчиці, гречки, льону, соняшнику, коріандру, машу, нуту та ін.

ОЧИЩЕННЯ РЕШЕТАМИ

Наш зернокомплекс оснащений п’ятьма зерноочисними машинами петкус (Petkus K-527). Гідравлічний підйомник дозволяє швидко вивантажувати сировину з будь-якого автотранспорту. Лабораторія підприємства проводить відбір та аналіз зразків при прийманні та відвантаженні, а також контролює якість у процесі переробки. Силоси та бункери, розташовані на зернокомплексі, дозволяють накопичувати та формувати готову продукцію по партіях та проводити зручне швидке відвантаження в зерновози. Фактична швидкість первинного очищення зерна сягає 15 тонн/годину. Після завершення робіт проводиться ретельне зачищення обладнання, за допомогою компресора – це знижує втрати та виключає попадання зерна в наступну переробку.

ОЧИЩЕННЯ ВІБРОСТОЛОМ

Пневматичний вібростол є доповненням до основного обладнання зернокомплексу. Він дозволяє очистити важковидаляючі домішкі після первинного очищення. Внутрішня система транспортування продукції дозволяє легко направити зерно на цє доопрацювання. Потрапляючи на вібростіл, продукція сортується за питомою вагою за рахунок різної амплітуди вібрацій. Під гравітацією, важкий і легкий матеріал формуються в “потоки” і “стікає” в окремі накопичувачі. Такий метод очищення легко та швидко виділяє домішку однакового розміру. Продуктивність обладнання до 10 тонн/год дозволяє досягти чистоти норм І та ІІ класу.

ОЧИЩЕННЯ ФОТО-СОРТЕКСОМ

Фотосепарація – це цифровий підхід виявлення та сортування матеріалу, заснований на оптичному скануванні зерна 360º. Цех, що окремо стоїть, оснащений семи-лотковим кольоровим фотосортексом TAIHO, продуктивністю до 2 тонн/год. Принцип сортування заснований на порівнянні кольору зерна та домішок. У сортувальній машині кожне зерно сканується у вільному падінні двома 3D камерами. Інтелектуальна програма визначає колір та розмір матеріалу та направляє у потрібний накопичувач. Ця високоточна оптична машина використовується для фінальної очистки зернових культур з точністю до 99,95%.

Важливо знати

Первинне очищення зерна проводять для свіжоприбраного врожаю, який не тільки підвищує цінність зерна, але й запобігає його зараженню шкідниками та псуванням від вологи бур’янів. На етапі первинного очищення із зернової маси виділяють велику домішку та домішок легких частинок (пил). Після такого очищення вміст домішок у зерні не перевищує 3%, продукція стає придатною для заготівлі.

 

Заказать Замовити
Смотреть прайс Дивитись прайс

Дякуємо!

Ми з вами зв'яжемося

Спасибо!

Мы с вами свяжемся