+380952771199

КАЛІБРУВАННЯ
СОНЯШНИКА

ПЕРЕЛІК
НАШИХ
ПОСЛУГ
Калібрування соняшника
Описание
Опис

Калібрування насіння соняшника – це необхідний підробіток у підготовці насіння для снекових заводів. Для калібрування вибирають кондитерські сорти: Ласун, Алмаз, Добриня, Меридіан, Донський, Запорізький… Їх використовують у кондитерській продукції: ефективне перекушування – снеки, випічка, халва, казинаки.

ПРОЦЕС КАЛІБРУВАННЯ

Наш завод обладнаний п’ятьма калібрувальними машинами (Petkus K-527), які виконують сортування насіння встановленого розміру. Вивантаження автотранспорту здійснюється автоматично за допомогою гідравлічного підйомника. Система подачі сировини гнучко налаштовується під кожну технологію і дозволяє одночасно виробляти первинне і вторинне калібрування, а також очищення товарного соняшника. При первинному калібруванні відбирається найбільше насіння, яке фасується в мішки і готується до відправки на снекові заводи (для смаження насіння). Сировина, що залишилася, направляється на вторинне калібрування для отримання калібрування “без верхів”, з якої виготовляють ядро ​​соняшника (очищають від скорлупи) та направляють на кондитерскі заводи. Після переробки залишається дрібне насіння, таку продукцію називають “товарний соняшник”, тому що з нього виробляють олію. Його очищають і накопичують у силосі для відвантаження.

ДОРОБКА КАЛІБРОВАНОГО СОНЯШНИКА

Для підвищення якості товару готову продукцію допрацьовують на вібростолі. У процесі очищення видаляється важковидаляюча домішка, порожнє або зіпсоване насіння, яке важко виявити візуально. У результаті гравітація робить легке шліфування насіння і підвищує натуру готової продукції. Фінішне очищення калібрування виконується на фотосепараторі, за допомогою якого досягається чистота продукції 99,95%.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Калібрування соняшнику на підприємстві з використанням імпортного обладнання надає низку переваг:

  • одночасне розкалібрування на три фракції;
  • швидкість до 160 тонн/добу;
  • калібрування з чистотою 99,5% – 99,95% та просипом 5 – 2%;
  • контроль процесу лабораторією;
  • буфер з силосів та складів для формування партій;
  • відвантаження в мішках або насипом;
Заказать Замовити
Смотреть прайс Дивитись прайс

Дякуємо!

Ми з вами зв'яжемося

Спасибо!

Мы с вами свяжемся