+380952771199

Доробка
насіння

ПЕРЕЛІК
НАШИХ
ПОСЛУГ ОПИС
ЦЕХ посівмату
Описание
Опис

Процес допрацювання насіннєвого матеріалу включає просіювання на решетах зерноочисних машин за кілька стадій, ретельне очищення від важковидаляючих домішок за допомогою гравітації та оптичного сепаратора, іноді шліфування (такого насіння як буряк). В результаті покращується їхня сипкість, видаляються домішки, збільшується натура, об’ємна маса, енергія проростання. Обробка та протруювання, для попередження шкідників та захворювань, проводиться перед внесенням насіння у ґрунт.

ОСОБЛИВИЙ ПІДХІД

На підприємстві розташований цех з усім необхідним обладнанням. Перед роботою, особливу увагу приділяють зачищенню обладнання, не можна допустити попадання інших культур у загальну масу. Доопрацювання насіння для посіву включає такі технологічні процеси, як очищення, сортування, калібрування, шліфування, протруювання і обробка. Процес протруювання та оброблення бактеріальними добривами, мікроелементами, збагачує насіння для нормального зростання. Це дозволяє отримати якісний насіннєвий матеріал, що відрізняється гарною схожістю, стійкістю до захворювань та надалі високою врожайністю.

ВРОЖАЙНІСТЬ

Усі операції з доопрацювання насіння спрямовані на підвищення схожості та запоруки гарного врожаю. Відбір найкращого насіння із загальної маси, це досить копітка робота, що вимагає точного налаштування машин, вибір правильної технології та професіоналізму персоналу. Правильне та якісне доопрацювання безпосередньо впливає на отримання високого врожаю.

ДОВIРА

Наше підприємство надає послуги з підробітку зерна з 2006 року. Співпрацює з інститутами, що спеціалізуються на виведенні сортів різних зернових та олійних культур, у тому числі й овочів. Щорічно фермерські компанії звертаються зі своїм зібраним врожаєм для доопрацювання першої, другої чи третьої репродукції зерна. Продовжувати виконувати свою роботу нам успішно допомагають задоволені клієнти.

 

Заказать Замовити
Смотреть прайс Дивитись прайс

Дякуємо!

Ми з вами зв'яжемося

Спасибо!

Мы с вами свяжемся