+380952771199

Сушіння
зерна

ПЕРЕЛІК
НАШИХ
ПОСЛУГ ОПИС
Сушіння зерна
Описание
Опис

Сушіння зерна здійснюється на фінському обладнанні фірми MEPU RCW-500 з тепловим генератором потужністю 1МВт. Спеціальний прилад подає сухе повітря, що дозволяє сушити зерно за будь-яких погодних умов. Теплообмінник ефективно передає температуру повітря та виключає попадання вихлопних газів у сушильні камери. У процесі сушіння зерна здійснюється активний контроль температури, ваги та вологості. Це дозволяє найбільш точно знизити вологість у зерні, виключаючи пересушування. Висушування зерна відбувається шляхом його циркуляції через сушильні камери до вирівнювання необхідної вологості. Цей процес автоматизовано під контролем оператора та комп’ютерної програми.

ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДХІД

Технологія сушіння кожної культури має особливості. Необхідно знати подальше застосування та призначення зерна, щоб правильно та ефективно налаштувати сушарку. Лабораторія повинна здійснювати контроль не лише вмісту вологи, а й стан оболонки зерен. Для харчового призначення важливо зберегти поживні властивості та вітаміни. Посівний матеріал потребує особливої ​​уваги збереження життєвих властивостей насіння. При сушінні бобових культур необхідна стабілізація зерна (розподіл рівномірної вологості в ядрі та зовнішній оболонці). Для зменшення ризиків – краще таку роботу довіряти професіоналам.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Попереднє очищення зерна може знизити ціну сушіння, тому після збирання врожаю слід якнайшвидше почистити продукцію. Сміттєва домішка може містити набагато більше вологи, ніж самі зерна культури. У такому разі експрес аналіз показує підвищену вологість зерносуміші і не є точним. Після сушіння зерну потрібен час для стабілізації вологи, зазвичай це процес триває 6-12 годин, а іноді і 24 години.

Скористайтеся нашим калькулятором сушіння!

Заказать Замовити Калькулятор
Смотреть прайс Дивитись прайс

Дякуємо!

Ми з вами зв'яжемося

Спасибо!

Мы с вами свяжемся