+380952771199

Наши
новости

Наші
новини

Актуальне.
События нашей компании, актуальная информация
Події нашої компанії, актуальна інформація

Сушка сої 79грн, знижена ціна!

09,11,2020

Компанія Ванаков завжди працює над оптимізацією тих процесів задля досягнення максимальної ефективності. Зниження витратної частини послуг із сушіння сої дозволило знизити ціну на 20% – з 99грн/т/% до 79грн/т/%. Нарахування вартості приймання (9 грн/т) та відвантаження (59грн/т) продукції для спрощення підрахунку було об’єднано в одну позицію 65грн/т. Для зручності розрахунку послуги, на сайт додано калькулятор сушіння. З оновленими цінами можна ознайомитись у прайс послуг від 09 листопада 2020р.

Сушка сои

Сушіння сої досить потрібна послуга, т.к. збирання її відбувається в осінній період. Погодні умови, як правило, не сприяють висиханню культури на полях природним методом, а елеваторні комплекси встановлюють межу вологи для приймання. Кордон максимальної вологи на прийманнях, зазвичай на 5%-6% вище базису. Продукцію, що перевищує цю межу, необхідно сушити на сторонніх сушарках. Підприємств, які надають послуги сушіння зернових, не так багато, але навіть серед них важко зробити правильний вибір. Нижче наведено кілька основних особливостей, які допоможуть вам підібрати необхідного підрядника:
1. Сушіння прямого нагріву та непрямого?
Прямий метод дешевше, має менше втрат тепла, оскільки повітря нагрівається відкритим полум’ям. Продукти горіння разом із нагрітим повітрям потрапляють у сушильні камери, що може негативно позначитися на якості продукції.
Непрямий метод застосовується на нашому підприємстві, він безпечний для продукції, т.к. нагрівання повітря відбувається через теплообмінник. Чадні гази та сушильне повітря не стикаються.
2. Об’єм сушіння?
Об’єм одноразового завантаження сировини в сушарку впливає на швидкість сушіння. У випадку з маленькими сушарками машинну партію доводиться розбивати на два підходи, що тягне за собою витрати часу вдвічі. Сушарка нашого підприємства вміщує 10-40 тонн сої – зручний обсяг для сушіння однієї машини в один етап.
3. Технологія
Правильний підбір технології впливає на кінцевий результат. Соя вважається “примхливою” бобовою культурою, вона дуже чутлива до різких змін температури та вологості. За своєю структурою, соя має слабкі сполуки та слабку еластичність. Нехтування правильної технології сушіння, як правило, призводить до розтріскування бобів. Сушіння сої з великою вологістю, вимагає дотримання періодичності, щоб зняти напругу всередині ядра, тому послугу сушіння надійніше та дешевше довіряти професіоналам.

Сушка зерна Ванаков

Пам’ятка для клієнтів

Сушіння зерна здійснюється фінською сушаркою фірми MEPU. Чисте повітря нагрівається через теплообмінник і направляється в сушильні камери – це виключає попадання чадних газів. Такий спосіб сушіння більш витратний, т.к. витрачає більше енергії та тепла, але є найкращим для збереження харчових властивостей зерна.

Важливо знати!

Зниження ваги та вмісту вологи в зерні відбувається не пропорційно. Фактична вага випареної води (%) завжди більша ніж зниження % вологи в зерні. Тому для розрахунку вартості сушіння компанія Ванаков застосовує формулу Дюваля, яка вказана в ГОСТ України.

Точність виміру

Однорідність сировини на сушіння дуже сильно впливає на результати аналізів і на якість сушіння. Тому важливо повідомляти технологу та лаборанту інформацію про неоднорідний вантаж, щоб правильно підібрати технологію сушіння та уникнути псування товару. Варто також враховувати похибку сушильного шафи 0,5% – як допустиму норму розбіжності.

Сушка зерна Ванаков

Вернуться Повернутись

Дякуємо!

Ми з вами зв'яжемося

Спасибо!

Мы с вами свяжемся